10:50 09.05.2015
События

XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» (Українська)

Виставка «Агро-2015» - це найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці, з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу з Міністерством аграрної політики та продовольства України, українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами та іноземними інвесторами. Саме на «Агро-2015» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

Більше 50 тис. кв. м. експозиційної площі буде відведено під демонстрацію кращих виробів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників. Традиційно у виставкових павільйонах Національного комплексу «Експоцентр України» розмістяться представники провідних аграрних компаній України і світу, а саме: Австрії, Бельгії, Канади, Китаю, Республіки Корея, Німеччини, Польщі, Бельгії, Словаччини, Сполучених Штатів Америки, Чехії, Франції.

Щорічно кількість відвідувачів «Агро» перевищує 45 000 осіб, серед яких – перші особи країни, представники великих сільськогосподарських холдингів, власники середніх та малих фермерських підприємств, фахівці підприємств машинобудування, спеціалісти харчової та переробної промисловості.

Значну частину виставки традиційно займуть найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва агроспоруд і транспортування врожаю. Широкий асортимент дозволить підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, які підвищать рівень врожайності та якість виробництва.

Для професіоналів «Агро - 2015» - це широка можливість обміну досвідом на діловому рівні, завдяки насиченій науковій програмі: інтерактивним брифінгам, семінарам, конференціям, круглим столам. Тут будуть підніматися актуальні питання сільського господарства, аналізу та прогнозування ринку сільгосппродукції, правові аспекти та проблеми аграрного сектору. Традиційно на «Агро» будуються довгострокові партнерські відносини з співпраці, спільного виробництва, підтримки і дотацій у сільське господарство, які стануть серйозним  поштовхом для розвитку вітчизняного агропромислового комплексу.

У рамках «Агро - 2015» пройдуть спеціалізовані виставки:
ExpoAgroTech2015 – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;
Біопаливо - 2015 –відновлювальні джерела енергії;
Hi-Tech Агро -2015 -  автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;
Organic - 2015 – органічні продукти і технології;
Animal'EX - 2015 – сільськогосподарські тварини, ветеринарія і продукти для тваринництва;
FishExpo - 2015 – рибне господарство і рибальство;
Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці.

Програма спеціалізованих виставок включає: дегустацію та продаж екологічної продукції, виставку різних порід тварин і експозицію найпоширеніших промислових риб, яку можна буде спостерігати у відкритих басейнах. Особливої уваги  заслуговує унікальна виставка новаторських розробок НААН України у сферах тваринництва, овочівництва, насінництва. 

Виставка «Агро - 2015» - найважливіша подія агропромислового сектору України. Вона орієнтована на: демонстрацію досягнень, налагодження зв’язків між виробниками та покупцями, відкриття українського ринку для зарубіжних компаній, а також на впровадження інноваційних рішень і технологій, які дозволять розвивати агропромисловий комплекс, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як великих так і малих аграрних підприємств.
 Оставить комментарий

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:AgroUkriane - проект, посвященный аграрному рынку Украины - агроновости, новости сельского хозяйства, новости аграрного рынка, аграрные новости Украины 2015 г.
AgroUkraine - проект, присвячений аграрному ринку України - агроновини, новини сільського господарства, новини аграрного ринку, аграрні новини України 2015 р.
AgroUkraine - news portal dedicated to the agricultural sector of Ukrainian economy - agricultural news, news of agro market, Ukrainian agro news 2015.