08:52 03.04.2018
Спецпроекты

Дайджест новостей (01.03.2018)

09:07 25.12.2017
Спецпроекты

Дайджест новостей (24.12.2017)

15:22 11.12.2017
Спецпроекты

Дайджест новостей (10.12.2017)

14:51 25.05.2017
Спецпроекты

Михайло Апостол:Так може статися, що ми за безцінь, без гарантiй та обмежень продамо 60% територiї Українi (Інтерв`ю)

Михайло Володимирович Апостол – народний депутат минулого скликання, знаний фермер та радник мiнiстра внутрiшнiх справ по АПК. Ми вирвали його з виру подiй, щоб поставити йому декiлька питань. З0 хвилин достатньо, аби поспiлкуватися по питанням АПК. Наводимо тезiси з бесiди.

agro-ukraine.info: Питання про землю наболiле для Вас? Чому?
Михайло Апостол: Це питання наболiло всiм. Ми маємо чорноземи, надра та воду. Але не вмiємо ефективно їх використувати. Зазначу, що всi вiйнi майбутнього -- за воду та iжу. Зазначу, що в Українi були перiоди, коли за вагу золота  давали вагу хліба, рятуючи таким чином життя своїх дiтей. Так може статися, що ми за безцінь, без гарантiй та обмежень продамо 60% територiї Українi. Вже зараз, 3 млн га у iноземцiв.. Вже зараз 12% українцiв в якостi власникiв паїв розпоряжаються 60% сiльгоспугiдь.

agro-ukraine.info: Я знаю, Ви противник агрохолдингiв?
Михайло Апостол: Агрохолдiнги – бiда нацiї.  З їх хазяйнуванням щезла соцiальна складова села та почалося безробiття. Ми можемо за iх допомогою пiти шляхом Аргентини. Хоча в Аргентинi керiвництво схаменулося i повернуло землю фермерам. А у нас прийдуть непримiтнi люди скуплять для іноземців землю.
Вже зараз у нас є американцi, араби та англiйцi. Та 15-20% землi «шахматкою”. А що буде, як землi передадуть в натуру та зберуть поля в один массив.

agro-ukraine.info: Яка точка зору у МВС до ринку землi?
Михайло Апостол: МВС захищає право власності кожного громадянина України ,зокрема і право власності на землю та веде розяснювальну роботу. Це коротко.


аgro-ukraine.info: Українська сх технiка чи закордонна?
Михайло Апостол: Звичайно, закордонна. А яку продаєте Ви?

Олег Диващук, спецiально для аgro-ukraine.info
вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:AgroUkriane - проект, посвященный аграрному рынку Украины - агроновости, новости сельского хозяйства, новости аграрного рынка, аграрные новости Украины 2015 г.
AgroUkraine - проект, присвячений аграрному ринку України - агроновини, новини сільського господарства, новини аграрного ринку, аграрні новини України 2015 р.
AgroUkraine - news portal dedicated to the agricultural sector of Ukrainian economy - agricultural news, news of agro market, Ukrainian agro news 2015.